White Chocolate / Beyaz Çikolata 1 kg Rialta

White Chocolate / Beyaz Çikolata 1 kg Rialta

Product Code:DKBCM-2513
Availability:In Stock
  • 42.00TL

  • Ex Tax: 42.00TL

White Chocolate / Beyaz Çikolata

“Rialto Beyaz Çikolata”nın yoğun kıvamlı eşsiz çikolata lezzeti, yüksek kakao yağı oranı ve içeriğinde yer alan İsviçre çikolatası tozundan gelir. Bu özel formülün sağladığı yoğun lezzeti nedeniyle “Rialto Beyaz Çikolata” uzun yıllardır pek çok seçkin cafe ve kahve zinciri tarafından memnuniyetle tercih edilmektedir.

Hazırlanışı:

“Rialto Beyaz Çikolata”yı hazırlamak için 3 farklı hazırlama önerisini aşağıda bulabilirsiniz.

Evde veya Cafe de Espresso Makinesi olmadan Hazırlama:

200ml ölçüsünde bir fincan sıcak çikolata hazırlamak için 2 yemek kaşığı (20g) beyaz çikolata tozu yaklaşık 50cl (fincanın 1/5) sıcak suyun içinde bir kaşık yardımıyla karıştırılarak eritilir. Daha sonra bu karışımın üzerine sıcak süt eklenerek tekrar karıştırılır.

Ocak üzerinde hazırlama:

200ml ölçüsünde bir fincan sıcak çikolata hazırlamak için 2 yemek kaşığı (20g) beyaz çikolata tozu yaklaşık 200ml ılık sütün içine eklenir ve ocakta kısık ateşte iyice eriyene kadar sürekli karıştırılarak içime hazır hale getirilir.

Espresso makinesi buhar çubuğunda hazırlama:

200ml ölçüsünde bir fincan sıcak çikolata hazırlamak için 2 yemek kaşığı (20g) sıcak çikolata tozu yaklaşık 50cl (fincanın 1/5) sıcak suyun içinde bir kaşık yardımıyla karıştırılarak eritilir. Daha sonra bu karışımın üzerine soğuk süt eklenip espresso makinesi buhar çubuğu altında ısıtılarak servise hazır hale getirilir.

Birim Gramaj: 1000 gr.
Koli İçi Adet: 16
Raf Ömrü: 2 Yıl

Write a review

Please login or register to review

Tags: White Chocolate / Beyaz Çikolata 1 kg Rialta